Yatak Yıkama

Yatak Yıkama 
Yatak yıkama hizmeti veren firmamız kapsamlı çözümler ve uygun fiyat artılarıyla size avantaj sağlamaktadır. Yatak kirlendiğinde büyük oranda kapsamlı bir temizlik gerekir.
Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?
Bir yataktaki oluşan kirlerin çıkarılması son derece önemlidir. Kurumsal firmamızda yatak temizliğini makine ile kapsamlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yatak yapısının derinlemesine temizliğini sağlarken mikroplardan arınmanızı sağlamaktayız. Hangi yatak türü olursa olsun derinlemesine temizlik yaparak ilerliyoruz. Yatakta oluşan lekeleri çıkarmak için şu işlemler sürdürülür:
  • Öncelikle yıkanacak yataktaki toz alınır. Yüzeydeki kaba temizlikler ortadan kaldırılır.   Devamında doğru deterjan seçimi yapılarak öncelikle köpürtme işlemi yapılır.
  • Lekeli alanlar geçene kadar köpürtme yapılır. Bu köpürtmede çamur lekesi ve tam pürüzsüzlük oluşana kadar işlemler sürdürülür.
  • Durulama işlemi yapılarak kurutma aşamasına geçilir. Bu kurutma döneminde makineden gelen yüksek kurutucu güç sayesinde yatak yıkama işlemleri kısa sürede sonlandırılmış olur.
  • Koltuklarınız yerinde yıkama işlemi ile temizlenirken kullanılan makine ileri teknoloji ürünüdür.
  • Belirtilen saatte ve günde size yerinde yıkama işlemi yapılmaktadır.
Yatak Yıkamada Kullanılan Deterjanlar
Yatak yıkama işlemlerinde kullanılan deterjanlar, yatak yüzeyi ve içyapısı da düşünülerek belirlenmektedir.  Yatak yıkama deterjanında hata olması yatak ömrünü kısaltabilmektedir. Yani doğru seçim olması, sert kimyasal maddelerden arındırılmış bir durum son derece önemlidir. Yatak yıkama yapılırken çamaşır suyu ve yağ çöz gibi çeşitli alanlarda kullanılan ürünler temas ettirilmemektedir. Bu alanda uzman ekibimiz makine ve yatak yüzey gereksinimlerinde avantaj sağlar.
Yatak Yıkama Ve Artıları
Bir yatak üzerinde siz görmeseniz de birçok zararlı madde vardır. Kullanılan yatak daha da çok zararlı madde biriktirir. Dikiş kenarlarında, yüzeyin alt tabakasında ve komple altında bazı yatak yıkama işlemleri ihtiyaçtır. Uzun ömürlü bir yatak kullanımı için düzenli bakıma önem vermelisiniz.
Yatak yıkandığında sürekli para harcaması yapmak zorunda kalmazsınız.
Yatak yıkama firması ile temiz ve sağlıklı, hijyenik kullanım elde edilir.
  • Kötü koku oluşumunu engellemiş olursunuz.
  • İç kısımlarındaki kötü mikroorganizmaların sağlık açısından sorunlara neden olmasını engellemiş olursunuz. Alerji gibi durumlarda sorun yaşanmaması için bu işlem önemlidir.
  • Çocuk ve evcil hayvan olan yerlerde, yatalak hasta olan evlerde yatak temizliği daha sık gerekebilir.
Tek Kişilik Yatak Yıkama
Tek kişilik yataklar, bazalı yataklar ev ortamında güzel bir kullanım sağlar. Konforlu uyku için görüntü ve dekorasyon dışında temiz yatak önemlidir. Uyuduğunuz alanda var olan kötü koku sizin günlük yaşantınızı da etkiler. İyi uykunun en iyi detaylarından biri temiz bir alanda uyumaktır.  Bunu yapabilmek için kullanıma da önem vermelisiniz. Yani yatak tek başına temiz olarak kalacak şekilde bir işlem olmalıdır.
Yataklar Ne Kadar Aralıkla Temizlenmeli?
Yatak kullanımı temizliği aralık açısından kritik bir konudur.  Çok sık yıkama olması, makine ile işlem görme durumu olduğu için soruna neden olur. Yani bir yüzeyi makine ile güçlü şekilde ne kadar çok temizlerseniz elde edilen sonuç yıpranma olacaktır. Temiz bir yatak yüzeyi sık temizleme olduğunda ciddi sorunlar demektir. Bu yüzden senede bir kere veya iki kere yatak temizleme yapılabilir. Bu durum aslında halı ve koltuk yıkama sıklığı olarak da düşünülebilir. Makineli yıkamada derinlemesine temizlik söz konusu olduğundan çok fazla yıpratma olmamalıdır.
Kurumsal Temizlik Firması
Yatak temizliği firması başvurusu yaparak kurumsal düzeyde işlemler sürdürebilirsiniz. Yatak temizliği son derece kurumsal bir işlemdir ve çözüm açısından da size en iyi sonuçları sunmak istemekteyiz. Sizlerin memnuniyeti için çalışmalar sürdürüyoruz. Temizlik firmasına başvuruda yorumları da okuyabilirsiniz.
 
Ankara Yatak Yıkama Facebook SayfasıAnkara Yatak Yıkama Twitter SayfasıAnkara Yatak Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK